Handycar - program pro zdravotně postižené řidiče

 

Auto ESA připravilo pro osoby s těžkým zdravotním postižením program Handycar, který zvýhodňuje nákup kvalitních ojetých automobilů pro skupinu hendikepovaných motoristů.

 

Svoboda pohybu pro všechny

Spolehlivý vlastní dopravní prostředek je v současné době nezbytnou součástí kvalitního plnohodnotného života. Ať se jedná o zajištění dopravy do zaměstnání, za přáteli, cestu k lékaři nebo například za nákupy, bez vlastního vozidla je cestování zejména pro zdravotně postižené velmi komplikovanou záležitostí.

 

Zvýhodněná nabídka pro handicapované

Proto nabízíme handicapovaným zájemcům o koupi vozu společně s řadou partnerů prioritní obsluhu v bezbariérovém prostředí, zprostředkování úprav řízení na místě, možnost získání zvýhodněného spotřebitelského úvěru, asistenční program zdarma či sníženou sazbu pojištění.

Auto ESA nabízí zdravotně postiženým každý den více než 1000 kvalitních a prověřených ojetých vozidel s řadou dalších zvýhodnění, jako například s možností překlenutí DPH, jehož zaplacení vyřídíme s příslušným finančním úřadem za vás, či pojištění státního příspěvku na zakoupení automobilu.

Kromě toho nabízíme odborné poradenství a pomoc při výběru vhodného typu vozu v závislosti na druhu zdravotního postižení a předpokládaného vývoje onemocnění.

V neposlední řadě nabízíme zdravotně handicapovaným možnost zvýhodněného pravidelného či jednorázového servisu v našem vlastním servisním zařízení, které má dlouholeté zkušenosti
s opravami všech značek a typů osobních a užitkových vozidel. Součástí našeho servisu je i špičkově vybavený pneuservis.

Samozřejmostí je výkup staršího vozidla za hotové, nebo na protiúčet.

 

Partneři projektu Handycar

Partnery a podporovateli projektu Handycar Auto ESA jsou Josef HURT – ruční ovládání, Helpnet.cz, Medicco s.r.o., ACA 1213, Sportovní klub vozíčkářů a AIM Insurance

 

Newsletter

Chcete dostávat pravidleně Zpravodaj Handy car? Přihlašte se k jeho odběru.